KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (87 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
hu: A táblaelrendezés módosítása

[ctx: @action]
en: New Board
hu: Új tábla

[ctx: @action]
en: Open Board
hu: Tábla megnyitása

[ctx: @action]
en: Save Board
hu: Tábla mentése

[ctx: @action]
en: Select
hu: Kiválasztás

[ctx: @action]
en: Move Tiles
hu: Kövek mozgatása

[ctx: @option:check]
en: Add Tiles
hu: Kövek hozzáadása

[ctx: @option:check]
en: Remove Tiles
hu: Kövek eltávolítása

[ctx: @action]
en: Shift Left
hu: Balra tolás

[ctx: @action]
en: Shift Up
hu: Felfelé tolás

[ctx: @action]
en: Shift Down
hu: Lefelé tolás

[ctx: @action]
en: Shift Right
hu: Jobbra tolás

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
hu: Kövek: %1 Poz.: %2, %3, %4

[ctx: @title:window]
en: Open Board Layout
hu: Táblaelrendezés megnyitása

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
hu: Táblaelrendezés (*.layout);;Minden fájl (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
hu: Csak páros számú kővel lehet menteni.

[ctx: @title:window]
en: Save Board Layout
hu: Táblaelrendezés mentése

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
hu: A tábla megváltozott, el szeretné menteni a módosításokat?

en: Save failed. Aborting operation.
hu: Sikertelen mentés, művelet megszakítása.

en: Removed tiles
hu: Eltávolított kövek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
hu: Véletlenszerű elrendezés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Download New Layouts…
hu: Új elrendezések letöltése…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
hu: Előnézet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
hu: Az elrendezés részletei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
hu: Szerző:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
hu: Kapcsolat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
hu: Leírás:

en: Ready. Now it is your turn.
hu: Léptem - most Ön következik.

en: Undo operation done successfully.
hu: A visszavonási művelet sikeresen befejeződött.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
hu: Vissza akar vonni egy lépést? De hát nem is lépett!

en: Your computer has lost the game.
hu: A számítógép vesztett.

[ctx: @info:status]
en: Calculating new game…
hu: Új játéktér felépítése…

en: Error generating new game!
hu: Nem sikerült létrehozni az új játékot!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
hu: Demó üzemmód. Félbeszakítás egérkattintással.

[ctx: @action]
en: New Numbered Game…
hu: Új számozott játék…

[ctx: @action]
en: Shu&ffle
hu: Ke&verés

[ctx: @action]
en: Rotate View Counterclockwise
hu: Forgatás balra

[ctx: @action]
en: Rotate View Clockwise
hu: Forgatás jobbra

[ctx: @action]
en: &Board Editor
hu: &Táblaszerkesztő

en: Time: 0:00:00
hu: Idő: 0.00.00

en: Removed: 0000/0000
hu: Eltávolítva: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
hu: Játék: 000000000000000000000

en: Time: %1
hu: Idő: %1

[ctx: @title:window]
en: New Game
hu: Új játék

[ctx: @label:textbox]
en: Game number:
hu: Játékszám:

[ctx: @title:tab]
en: General
hu: Általános

[ctx: @title:tab]
en: Board Layout
hu: Táblaelrendezés

en: Game Over: You have no moves left.
hu: Vége a játéknak: több lépés nem lehetséges.

[ctx: @title:window]
en: Game Over
hu: Vége a játéknak

[ctx: @action:button]
en: New Game
hu: Új játék

[ctx: @action:button]
en: Restart
hu: Újraindítás

en: You have won with a final time of %1 and a score of %2!
hu: Ön nyert %1 végső idővel és %2 ponttal!

en: Game number: %1
hu: A játék azonosítója: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
hu: Eltávolítva: %1/%2, a megmaradt párok száma: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
hu: Játék betöltése

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
hu: KMahjongg játék (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
hu: Nem sikerült olvasni a fájlból. Megszakítás.

en: File is not a KMahjongg game.
hu: Ez nem KMahjongg-fájl.

en: File format not recognized.
hu: Ismeretlen fájlformátum.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
hu: Játék mentése

en: Could not open file for saving.
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt mentésre.

en: Do you want to save your game?
hu: Szeretné menteni a játékot?

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
hu: A használni kívánt kőkészlet.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
hu: A beállítani kívánt háttérkép.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
hu: A kövek elrendezése.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
hu: Az eltávolított kövek látszódjanak-e a táblán.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
hu: Véletlenszerű elrendezés legyen-e kiválasztva kezdéskor.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
hu: Minden játék megoldható legyen-e.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
hu: A kőpárok megjelenjenek-e.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hu: &Játék

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
hu: &Lépés

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hu: Né&zet

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: Mahjongg Solitaire by KDE
hu: Mahjongg kirakó a KDE-től

en: (c) 1997, Mathias Mueller
    (c) 2006, Mauricio Piacentini
    (c) 2011, Christian Krippendorf
hu: (c) Mathias Mueller, 1997.
    (c) Mauricio Piacentini, 2006.
    (c) Christian Krippendorf, 2011.

en: Original Author
hu: Az eredeti szerző

en: Current maintainer
hu: Jelenlegi karbantartó

en: Bug fixes
hu: Hibajavítások

en: KDE 3 rewrite and Extension
hu: Újraírta és kibővítette a KDE3-hoz

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
hu: Megoldható játékok generálása
    Michael Meeks (GNOME mahjongg) algoritmusa alapján

en: SVG Tileset for KDE4
hu: SVG kőkészlet a KDE4-hez

en: Tile set contributor and current web page maintainer
hu: Kőkészlet-tervező és a honlap karbantartója

en: Tile set contributor and original web page maintainer
hu: Kőkészlet-tervező és a honlap karbantartója

en: Code cleanup
hu: Kódtisztítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
hu: A kijelölt kő párjának villogtatása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
hu: Csak megoldható játékok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
hu: Eltávolított kövek megjelenítése
