kmahjongg - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
lt: Kaladėlių: %1   Pozicija: %2,%3,%4

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
lt: Lenta buvo pakeista. Ar norite išsaugoti pakeitimus?

en: Save failed. Aborting operation.
lt: Išsaugoti nepavyko. Operacija nutraukiama.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
lt: Išdėstymo detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Ready. Now it is your turn.
lt: Pasirengęs. Dabar Jūsų ėjimas.

en: Undo operation done successfully.
lt: Atšaukimo operacija atlikta sėkmingai.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
lt: Kokį veiksmą atšaukti? Juk dar nieko nepadarėt!

en: Your computer has lost the game.
lt: Kompiuteris pralošė žaidimą.

en: Error generating new game!
lt: Klaida kuriant naują žaidimą!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
lt: Demonstracijos veiksena. Sustabdysite spustelėje pelės mygtuką.

en: Time: 0:00:00
lt: Laikas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
lt: Pašalinta: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
lt: Žaidimas: 000000000000000000000

en: Game number: %1
lt: Žaidimo numeris: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
lt: Pašalinta: %1/%2  Liko kombinacijų: %3

en: Could not read from file. Aborting.
lt: Nepavyko skaityti iš failo. Nutraukiama.

en: File is not a KMahjongg game.
lt: Failas nėra KMahjongg žaidimas.

en: File format not recognized.
lt: Failo formatas neatpažintas.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
lt: Kaladėlės, kurias naudoti.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
lt: Fonas, kurį naudoti.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
lt: Kaladėlių išdėstymas.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
lt: Ar visi žaidimai turi būti išsprendžiami.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
lt: Ar rodyti panašias kaladėles.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
lt: &Ėjimas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Bug fixes
lt: Klaidų taisymai

en: KDE 3 rewrite and Extension
lt: Perrašė dėl KDE 3, bei išplėtojo

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
lt: Laimimo žaidimo generavimas
    remiasi Michael Meeks algoritmu iš GNOME mahjongg

en: SVG Tileset for KDE4
lt: Sukūrė SVG kaladėles, skirtas KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
lt: Talkininkas kuriant kaladėles, bei dabartinis tinklapio prižiūrėtojas

en: Tile set contributor and original web page maintainer
lt: Talkininkas kuriant kaladėles, bei pradinis tinklapio prižiūrėtojas

en: Code cleanup
lt: Kodo valymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
lt: Pažymėjus kaladėlę, paryškinti atitinkančias kaladėles mirksint

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
lt: Generuoti išsprendžiamus žaidimus
