kmahjongg - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: New board
lv: Jauns laukums

en: Open board
lv: Atvērt laukumu

en: Save board
lv: Saglabāt laukumu

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Move tiles
lv: Pārvietot kauliņus

en: Add tiles
lv: Pievienot kauliņus

en: Remove tiles
lv: Noņemt kauliņus

en: Shift left
lv: Pārbīdīt pa kreisi

en: Shift up
lv: Pārbīdīt pa labi

en: Shift down
lv: Pārbīdīt augšup

en: Shift right
lv: Pārbīdīt lejup

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
lv: Kauliņi: %1 Pozīcija: %2, %3, %4

en: Open Board Layout
lv: Atvērt laukuma izkārtojumu

en: Save Board Layout
lv: Saglabāt laukuma izkārtojumu

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Fails ar tādu nosaukumu jau esksitē. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
lv: Laukuma izkārtojums ir izmainīts. Vai jūs vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Save failed. Aborting operation.
lv: Saglabāšana neizdevās. Operācija pārtraukta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
lv: &Saņemt jaunus izkārtojumus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
lv: Priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
lv: Izkārtojuma detaļas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lv: Autors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lv: Kontakti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lv: Apraksts:

en: Ready. Now it is your turn.
lv: Gatavs. Jūsu gājiens.

en: Undo operation done successfully.
lv: Atsaukšanas operācija sekmīgi pabeigta.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
lv: Ko jūs gribat atsaukt? Jūs neesat neko izdarījis!

en: Your computer has lost the game.
lv: Jūsu dators zaudēja spēli.

en: Calculating new game...
lv: Aprēķinu jaunu spēli...

en: Error generating new game!
lv: Kļūda ģenerējot jaunu spēli!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
lv: Demo režīms. Klikšķiniet, lai apturētu.

en: New Numbered Game...
lv: Jauna spēle pēc numura...

en: Shu&ffle
lv: &Jaukt

en: Rotate View Counterclockwise
lv: Pagriezt skatu pretēji pulksteņrādītāja virzienam

en: Rotate View Clockwise
lv: Pagriezt skatu pulksteņrādītāja virzienā

en: Time: 0:00:00
lv: Laiks: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
lv: Noņemts: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
lv: Spēle: 000000000000000000000

en: Time:
lv: Laiks:

en: Enter game number:
lv: Ievadiet spēles numuru:

en: General
lv: Pamata

en: Board Layout
lv: Laukuma izkārtojums

en: New Game
lv: Jauna spēle

en: You have won!
lv: Jūs uzvarējāt!

en: Game number: %1
lv: Spēle numur: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
lv: Noņemts: %1/%2 Atlikušās kombinācijas: %3

en: Could not read from file. Aborting.
lv: Neizdevās nolasīt no faila. Pārtraucu.

en: File is not a KMahjongg game.
lv: Fails nav KMahjongg spēle.

en: File format not recognized.
lv: Faila formāts nav atpazīts.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
lv: Izmantojamais izkārtojums.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
lv: Izmantojamais fons.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
lv: Kauliņu izkārtojums.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
lv: Vai visām spēlēm jābūt atrisināmām.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
lv: Vai saderīgie kauliņi tiek rādīti.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lv: &Spēle

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
lv: &Pārvietot

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Bug fixes
lv: Kļūdu labojumi

en: KDE 3 rewrite and Extension
lv: Pārrakstīšana uz KDE 3 un paplašinājumi

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
lv: Atrisināmu spēļu ģenerēšana
    bāzēts uz Michael Meeks izstrādātā GNOME mahjing algoritma

en: SVG Tileset for KDE4
lv: SVG kauliņi priekš KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
lv: Kauliņu izkārtojumi un mājaslapas uzturēšana

en: Tile set contributor and original web page maintainer
lv: Kauliņu izkārtojumi un sākotnējā mājaslapas uzturēšana

en: Code cleanup
lv: Koda sakopšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
lv: Likt saderīgiem kauliņiem mirgot, kad pirmais ir izvēlēts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
lv: Ģenerēt atrisināmas spēles
