kmahjongg - en to mai translation catalogue (20 entries)

en: Select
mai: चुनू

en: Cut
mai: काटू

en: Copy
mai: कापी करू

en: Paste
mai: साटू

en: Shift left
mai: बामाँ धसकाबू

en: Shift right
mai: दहिन्ना धसकाबू

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
mai: पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
mai: लेखक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
mai: विवरण:

en: Time:
mai: समय:

en: General
mai: सामान्य

en: New Game
mai: नवीन खेल

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
mai: खेल (&G)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
mai: घसकाबू (&M)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Original Author
mai: मूल लेखक

en: Current maintainer
mai: वर्तमान मेंटेनर

en: Bug fixes
mai: बग फिक्सेस

en: Benjamin Meyer
mai: बेंजामिन मेयर
