kmahjongg - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
ne: टायल: %1 स्थान: %2,%3,%4

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
ne: बोर्ड परिमार्जन गरिएको छ । तपाईँ परिवर्तन बचत गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Save failed. Aborting operation.
ne: बचत असफल भयो । सञ्चालन परित्याग गरिदैछ ।

en: Ready. Now it is your turn.
ne: तयार । अब तपाईँको पालो हो ।

en: Undo operation done successfully.
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउने काम सफलतापूर्वक सम्पन्न भयो ।

en: What do you want to undo? You have done nothing!
ne: तपाईँले पूर्वस्थितिमा फर्काउन के गर्न चाहनुहुन्छ? तपाईँले केही पनि गर्नु भएको छैन!

en: Your computer has lost the game.
ne: तपाईँको कम्प्युटरले खेल हारेको छ ।

en: Error generating new game!
ne: नयाँ खेल उत्पन्न गर्दा त्रुटि!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
ne: डेमो मोड । रोक्नका लागि माउस बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Time: 0:00:00
ne: समय: ०:००:००

en: Removed: 0000/0000
ne: हटाइएका: ००००/००००

en: Game: 000000000000000000000
ne: खेल: ०००००००००००००००००००००

en: Game number: %1
ne: खेल नम्बर: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
ne: हटाइयो: %1/%2  संयोजन बाँकी रह्यो: %3

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
ne: प्रयोग गरिने टायल सेट ।

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
ne: प्रयोग गरिने पृष्ठभूमि ।

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
ne: टायलको सजावट ।

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
ne: सबै खेल समाधान योग्य हुन्छन् या हुदैनन् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
ne: मिल्दा टायल देखाइने छन् वा छैनन् ।

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ne: खेल

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
ne: चाल

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KMahjongg
ne: केडीई माहजोङ्ग

en: Mathias Mueller
ne: म्याथिहास मेलर

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Current maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Albert Astals Cid
ne: अल्बर्ट एस्टल्स सिड

en: Bug fixes
ne: त्रुटि समाधान गर्दछ

en: David Black
ne: डेभिड ब्ल्याक

en: KDE 3 rewrite and Extension
ne: केडीई ३ पुनर्लेखन र विस्तार

en: Michael Haertjens
ne: माइकल हार्टजेन्स

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
ne: जिनोम माहजोङ्गमा माइकल मिकद्वारा एलगोरिदममा आधारित
    समाधान योग्य खेल संस्करण

en: Raquel Ravanini
ne: राक्वेल राभानिनि

en: SVG Tileset for KDE4
ne: केडीई४ का लागि SVG टायलसेट

en: Richard Lohman
ne: रिचार्ड लोम्यान

en: Tile set contributor and current web page maintainer
ne: टायल सेट सहयोगि र हालको वेब पृष्ठ मर्मतकर्ता

en: Osvaldo Stark
ne: ओस्भाल्डो स्टार्क

en: Tile set contributor and original web page maintainer
ne: टायल सेट सहयोगि र मौलिक वेब पृष्ठ मर्मतकर्ता

en: Benjamin Meyer
ne: बेन्जामिन मेयर

en: Code cleanup
ne: सङ्केत सफाइ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
ne: समाधान योग्य खेल उत्पन्न गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
ne: हटाइएका टायल देखाउनुहोस्
