kmahjongg - en to nl translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
nl: Opstelling bewerken

en: New board
nl: Nieuw bord

en: Open board
nl: Bord openen

en: Save board
nl: Bord opslaan

en: Select
nl: Selecteren

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Move tiles
nl: Stenen verplaatsen

en: Add tiles
nl: Stenen toevoegen

en: Remove tiles
nl: Stenen verwijderen

en: Shift left
nl: Shift-links

en: Shift up
nl: Shift-omhoog

en: Shift down
nl: Shift-omlaag

en: Shift right
nl: Shift-rechts

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
nl: Stenen: %1 Pos: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
nl: Opstelling openen

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
nl: Bordopstelling (*.layout);;Alle bestanden (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
nl: U kunt alleen een even aantal stenen opslaan.

en: Save Board Layout
nl: Opstelling opslaan

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
nl: Een bestand met deze naam bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
nl: De opstelling is gewijzigd. Wilt u de wijzigingen opslaan?

en: Save failed. Aborting operation.
nl: Het opslaan is mislukt, de handeling wordt afgebroken.

en: Removed tiles
nl: Verwijderde stenen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
nl: Bordindeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
nl: Nieuwe opstellingen op&halen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
nl: Details van opstelling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nl: Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Ready. Now it is your turn.
nl: Klaar. U bent aan zet.

en: Undo operation done successfully.
nl: Met succes ongedaan gemaakt.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
nl: Er is niets om ongedaan te maken!

en: Your computer has lost the game.
nl: Uw computer heeft het spel verloren.

en: Calculating new game...
nl: Bezig met aanmaken van een nieuw spel...

en: Error generating new game!
nl: Fout bij het genereren van een nieuw spel!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
nl: Demonstratie. Klik met muisknop om te stoppen.

en: New Numbered Game...
nl: Nieuw genummerd spel...

en: Shu&ffle
nl: Sch&udden

en: Rotate View Counterclockwise
nl: Blik naar boven verplaatsen

en: Rotate View Clockwise
nl: Blik naar beneden verplaatsen

en: &Board Editor
nl: &Bordbewerker

en: Time: 0:00:00
nl: Tijd: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
nl: Verwijderd: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
nl: Spel: 000000000000000000000

en: Time:
nl: Tijd:

[ctx: @title:window]
en: New Game
nl: Nieuw spel

en: Enter game number:
nl: Spelnummer invoeren:

en: General
nl: Algemeen

en: Board Layout
nl: Bordopstelling

en: Game Over: You have no moves left.
nl: Spel is afgelopen: u kunt geen zet meer doen.

en: Game Over
nl: Spel is afgelopen

en: New Game
nl: Nieuw spel

en: Restart
nl: Herstarten

en: You have won!
nl: U wint!

en: Game number: %1
nl: Spelnummer: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
nl: Verwijderd: %1/%2. Overgebleven paren: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
nl: Spel laden

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
nl: KMahjongg-spel (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
nl: Kon het bestand niet lezen. Afgebroken.

en: File is not a KMahjongg game.
nl: Bestand is geen KMahjongg-spel.

en: File format not recognized.
nl: Bestandsformaat werd niet herkend.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
nl: Spel opslaan

en: Could not open file for saving.
nl: Kon bestand niet openen voor opslaan.

en: Do you want to save your game?
nl: Wilt u uw spel opslaan?

en: Save game?
nl: Spel opslaan?

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
nl: De te gebruiken stenen.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
nl: De te gebruiken achtergrond.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
nl: De opstelling van de stenen.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
nl: Of de verwijderde stenen getoond zullen worden op het bord.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
nl: Of bij het starten een willekeurige opstelling moet worden gekozen.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
nl: Of alle spellen oplosbaar moeten zijn.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
nl: Of overeenkomstige stenen getoond worden.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
nl: &Spel

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
nl: &Zet

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Mahjongg Solitaire by KDE
nl: Mahjongg Solitaire door KDE

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Bug fixes
nl: Reparaties van bugs

en: KDE 3 rewrite and Extension
nl: KDE 3-versie herschreven en uitgebreid

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
nl: Generatie oplosbaar spel
    gebaseerd op algoritme van Michael Meeks in GNOME Mahjongg

en: SVG Tileset for KDE4
nl: SVG-stenen voor KDE 4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
nl: Bijdrage van stenen en huidig onderhoud van webpagina

en: Tile set contributor and original web page maintainer
nl: Bijdrage van stenen en oorspronkelijk onderhoud van webpagina

en: Code cleanup
nl: Code opschonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
nl: Overeenkomstige stenen knipperen als de eerste is geselecteerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
nl: Oplosbare spellen genereren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
nl: Verwijderde stenen tonen
