kmahjongg - en to pl translation catalogue (86 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
pl: Edytuj układ planszy

[ctx: @action]
en: New Board
pl: Nowa plansza

[ctx: @action]
en: Open Board
pl: Otwórz planszę

[ctx: @action]
en: Save Board
pl: Zapisz planszę

[ctx: @action]
en: Select
pl: Wybierz

[ctx: @action]
en: Move Tiles
pl: Przesuń kamienie

[ctx: @option:check]
en: Add Tiles
pl: Dodaj kamienie

[ctx: @option:check]
en: Remove Tiles
pl: Usuń kamienie

[ctx: @action]
en: Shift Left
pl: Przesuń w lewo

[ctx: @action]
en: Shift Up
pl: Przesuń w górę

[ctx: @action]
en: Shift Down
pl: Przesuń w dół

[ctx: @action]
en: Shift Right
pl: Przesuń w prawo

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
pl: Kamienie: %1 Pozycja: %2,%3,%4

[ctx: @title:window]
en: Open Board Layout
pl: Otwórz układ planszy

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
pl: Układ planszy (*.layout);;Wszystkie pliki (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
pl: Możesz zapisać tylko z parzystą liczbą kamieni.

[ctx: @title:window]
en: Save Board Layout
pl: Zapisz układ planszy

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
pl: Plansza została zmieniona. Zapisać zmiany?

en: Save failed. Aborting operation.
pl: Błąd podczas zapisu.

en: Removed tiles
pl: Usunięte kamienie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
pl: Losowy układ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Download New Layouts…
pl: Pobierz nowe układy…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
pl: Podgląd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
pl: Szczegóły układu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
pl: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
pl: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
pl: Opis:

en: Ready. Now it is your turn.
pl: Gotowe. Twój ruch.

en: Undo operation done successfully.
pl: Cofnięcie ruchu.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
pl: Nie możesz cofnąć ruchu. Jeszcze nie wykonałeś żadnego!

en: Your computer has lost the game.
pl: Twój komputer przegrał grę.

[ctx: @info:status]
en: Calculating new game…
pl: Obliczanie nowej gry…

en: Error generating new game!
pl: Błąd podczas tworzenia nowej gry!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
pl: Tryb demo. Kliknij myszą aby zatrzymać.

[ctx: @action]
en: New Numbered Game…
pl: Nowa numerowana gra…

[ctx: @action]
en: Shu&ffle
pl: Wymiesza&j

[ctx: @action]
en: Rotate View Counterclockwise
pl: Obróć widok w lewo

[ctx: @action]
en: Rotate View Clockwise
pl: Obróć widok w prawo

[ctx: @action]
en: &Board Editor
pl: Edytor &planszy

en: Time: 0:00:00
pl: Czas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
pl: Usunięte: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
pl: Gra: 000000000000000000000

en: Time: %1
pl: Czas: %1

[ctx: @title:window]
en: New Game
pl: Nowa gra

[ctx: @label:textbox]
en: Game number:
pl: Gra numer:

[ctx: @title:tab]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title:tab]
en: Board Layout
pl: Układ planszy

en: Game Over: You have no moves left.
pl: Koniec gry: Nie ma więcej ruchów.

[ctx: @title:window]
en: Game Over
pl: Koniec gry

[ctx: @action:button]
en: New Game
pl: Nowa gra

[ctx: @action:button]
en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: You have won with a final time of %1 and a score of %2!
pl: Wygrałeś z czasem końcowym %1 i wynikiem %2!

en: Game number: %1
pl: Gra nr: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
pl: Usunięto: %1/%2  Pozostało par: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
pl: Wczytaj grę

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
pl: Gra KMahjongg (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
pl: Nie można odczytać pliku.

en: File is not a KMahjongg game.
pl: To nie jest plik z grą KMahjongg.

en: File format not recognized.
pl: Nieznany format pliku.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
pl: Zapisz grę

en: Could not open file for saving.
pl: Nie można otworzyć pliku do zapisu.

en: Do you want to save your game?
pl: Czy chcesz zapisać swoją grę?

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
pl: Zestaw kamieni do użycia.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
pl: Obrazek tła do użycia.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
pl: Układ kamieni.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
pl: Określa czy usunięte kamienie będą pokazywane na planszy.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
pl: Czy losowy układ zostaje wybrany przy uruchomieniu.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
pl: Czy losować tylko gry mające rozwiązanie.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
pl: Czy wyświetlać pasujące kamieniekamienie.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
pl: &Gra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
pl: &Ruch

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Mahjongg Solitaire by KDE
pl: Układanka Mahjongg w ramach KDE

en: Original Author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Current maintainer
pl: Aktualny opiekun

en: Bug fixes
pl: Poprawki

en: KDE 3 rewrite and Extension
pl: Wersja KDE 3 i rozbudowa

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
pl: Generowanie gier mających rozwiązanie
    na podstawie algorytmu Michaela Meeksa (GNOME mahjonng)

en: SVG Tileset for KDE4
pl: Zestaw kamieni SVG dla KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
pl: Projektant kamieni i opiekun strony WWW

en: Tile set contributor and original web page maintainer
pl: Projektant kamieni i opiekun oryginalnej strony WWW

en: Code cleanup
pl: Uporządkowanie kodu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
pl: Błyśnij kamieniami pasującymi do wybranego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
pl: Tylko gry mające rozwiązanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
pl: Pokaż usunięte kamienie
