kmahjongg - en to sk translation catalogue (89 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
sk: Upraviť rozloženie hracej plochy

en: New board
sk: Nová hracia plocha

en: Open board
sk: Otvoriť hraciu plochu

en: Save board
sk: Uložiť hraciu plochu

en: Select
sk: Vybrať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Move tiles
sk: Presunúť kamene

en: Add tiles
sk: Pridať kamene

en: Remove tiles
sk: Odstrániť kamene

en: Shift left
sk: Posunúť vľavo

en: Shift up
sk: Posunúť hore

en: Shift down
sk: Posunúť dolu

en: Shift right
sk: Posunúť vpravo

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
sk: Kamene: %1 Pozícia: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
sk: Otvoriť rozloženie hracej plochy

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
sk: Rozloženie dosky (*.layout);;Všetky súbory (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
sk: Ukladať môžete iba párny počet dlaždíc.

en: Save Board Layout
sk: Uložiť rozloženie hracej plochy

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
sk: Súbor s týmto menom už existuje. Chcete ho prepísať?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
sk: Hracia plocha bola zmenená. Chcete uložiť zmeny?

en: Save failed. Aborting operation.
sk: Uloženie zlyhalo. Prerušujem operáciu.

en: Removed tiles
sk: Odstránené dlaždice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
sk: Náhodné rozloženie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
sk: &Získať nové rozloženia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sk: Náhľad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
sk: Detaily rozloženia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sk: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sk: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sk: Popis:

en: Ready. Now it is your turn.
sk: Pripravený. Teraz ste na ťahu.

en: Undo operation done successfully.
sk: Operácia vrátenia poslednej činnosti úspešná.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
sk: Čo chcete vrátiť späť? Ešte ste nič nespravili!

en: Your computer has lost the game.
sk: Váš počítač prehral hru.

en: Calculating new game...
sk: Generujem novú hru...

en: Error generating new game!
sk: Chyba pri generovaní novej hry!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
sk: Demo mód. Zastavíte kliknutím.

en: New Numbered Game...
sk: Nová číslovaná hra...

en: Shu&ffle
sk: &Zamiešať

en: Rotate View Counterclockwise
sk: Otočiť pohľad proti smeru hodinových ručičiek

en: Rotate View Clockwise
sk: Otočiť pohľad v smere hodinových ručičiek

en: &Board Editor
sk: Editor plochy

en: Time: 0:00:00
sk: Čas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
sk: Odstránené: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
sk: Hra: 000000000000000000000

en: Time:
sk: Čas:

[ctx: @title:window]
en: New Game
sk: Nová hra

en: Enter game number:
sk: Zadajte číslo hry:

en: General
sk: Všeobecné

en: Board Layout
sk: Rozloženie hracej plochy

en: Game Over: You have no moves left.
sk: Koniec hry: Nezostal vám žiadny ťah.

en: Game Over
sk: Koniec hry

en: New Game
sk: Nová hra

en: Restart
sk: Reštart

en: You have won!
sk: Vyhrali ste!

en: Game number: %1
sk: Číslo hry: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
sk: Odstránené: %1/%2  Zostáva párov: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
sk: Načítať hru

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
sk: Hra KMahjongg (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
sk: Chyba pri čítaní zo súboru. Prerušujem.

en: File is not a KMahjongg game.
sk: Súbor nie je hra KMahjongg.

en: File format not recognized.
sk: Formát súboru sa nedá rozoznať.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
sk: Uložiť hru

en: Could not open file for saving.
sk: Chyba pri otváraní súboru na uloženie.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
sk: Použitá sada kameňov.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
sk: Použité pozadie.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
sk: Rozloženie kameňov.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
sk: Či sa majú odstránené dlaždice zobrazovať na hracej doske.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
sk: Či vybrať náhodné rozloženie pri štarte.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
sk: Či majú byť všetky hry riešiteľné.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
sk: Či sa zobrazujú zhodujúce kamene.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
sk: &Presunúť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Mahjongg Solitaire by KDE
sk: Mahjongg Solitaire od KDE

en: Original Author
sk: Pôvodný autor

en: Current maintainer
sk: Aktuálny údržbár

en: Bug fixes
sk: Opravy chýb

en: KDE 3 rewrite and Extension
sk: Prepísal do KDE3 a rozšíril

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
sk: Generovanie riešiteľných hier založené
    na algoritme Michaela Meeksa z GNOME mahjongg

en: SVG Tileset for KDE4
sk: SVG sada kameňov pre KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
sk: Tvorca sád kameňov a aktuálny správca webových stránok

en: Tile set contributor and original web page maintainer
sk: Tvorca sád kameňov a pôvodný správca webových stránok

en: Code cleanup
sk: Vyčistenie kódu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
sk: Blikať zodpovedajúcimi kameňmi keď je prvý kameň vybraný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
sk: Generovať riešiteľné hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
sk: Zobraziť odstránené dlaždice
