kmahjongg - en to sl translation catalogue (91 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
sl: Uredi razpored plošče

en: New board
sl: Nova plošča

en: Open board
sl: Odpri ploščo

en: Save board
sl: Shrani ploščo

en: Select
sl: Izberi

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: Move tiles
sl: Premakni ploščice

en: Add tiles
sl: Dodaj ploščice

en: Remove tiles
sl: Odstrani ploščice

en: Shift left
sl: Pomik v levo

en: Shift up
sl: Pomik navzgor

en: Shift down
sl: Pomik navzdol

en: Shift right
sl: Pomik v desno

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
sl: Ploščice: %1  Mesto: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
sl: Odpri razpored plošče

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
sl: Razpored plošče (*.layout);;Vse datoteke (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
sl: Shranite lahko samo, če imate sodo število ploščic.

en: Save Board Layout
sl: Shrani razpored plošče

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
sl: Datoteka s tem imenom že obstaja. Jo želite prepisati?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
sl: Plošča je bila spremenjena. Želite shraniti spremembe?

en: Save failed. Aborting operation.
sl: Shranjevanje ni uspelo. Prekinjanje opravila.

en: Removed tiles
sl: Odstranjene ploščice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
sl: Naključni razpored

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
sl: Dobi nove razporeditve

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sl: Predogled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
sl: Podrobnosti razporeditve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sl: Avtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sl: Stik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sl: Opis:

en: Ready. Now it is your turn.
sl: Pripravljen. Sedaj ste vi na potezi.

en: Undo operation done successfully.
sl: Poteza je bila uspešno razveljavljena.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
sl: Kaj želite razveljaviti? Saj še niste ničesar naredili!

en: Your computer has lost the game.
sl: Vaš računalnik je izgubil igro.

en: Calculating new game...
sl: Izračunavanje nove igre ...

en: Error generating new game!
sl: Napaka med ustvarjanjem nove igre!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
sl: Predstavitveni način. Ustavite ga s klikom gumba na miški.

en: New Numbered Game...
sl: Nova oštevilčena igra ...

en: Shu&ffle
sl: Premešaj

en: Rotate View Counterclockwise
sl: Zavrti prikaz v nasprotni smeri urinih kazalcev

en: Rotate View Clockwise
sl: Zavrti prikaz v smeri urinih kazalcev

en: &Board Editor
sl: Urejevalnik plošče

en: Time: 0:00:00
sl: Čas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
sl: Odstranjenih: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
sl: Igra: 000000000000000000000

en: Time:
sl: Čas:

[ctx: @title:window]
en: New Game
sl: Nova igra

en: Enter game number:
sl: Vnesite številko igre:

en: General
sl: Splošno

en: Board Layout
sl: Razpored ploščic

en: Game Over: You have no moves left.
sl: Igre je konec: nimate več nobene poteze.

en: Game Over
sl: Konec igre

en: New Game
sl: Nova igra

en: Restart
sl: Znova zaženi

en: You have won!
sl: Zmagali ste!

en: Game number: %1
sl: Igra št.: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
sl: Odstranjenih: %1/%2  Preostali pari: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
sl: Naloži igro

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
sl: Igra KMahjongg (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
sl: Datoteke ni bilo mogoče prebrati. Prekinjam.

en: File is not a KMahjongg game.
sl: To ni datoteka z igro KMahjongg.

en: File format not recognized.
sl: Oblika datoteke ni bila prepoznana.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
sl: Shrani igro

en: Could not open file for saving.
sl: Datoteke ni bilo mogoče odpreti za shranjevanje.

en: Do you want to save your game?
sl: Ali želite shraniti vašo igro?

en: Save game?
sl: Naj shranim igro?

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
sl: Nabor ploščic, ki bo uporabljen.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
sl: Ozadje, ki bo uporabljeno.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
sl: Razporeditev ploščic.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
sl: Ali naj bodo odstranjene ploščice prikazane na tabli.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
sl: Ali je ob zagonu izbran naključen razpored.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
sl: Ali naj bodo vse igre rešljive.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
sl: Ali so prikazane ploščice, ki se ujemajo.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: &Igra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
sl: &Premakni

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: &Pogled

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Mahjongg Solitaire by KDE
sl: Pasjansa Mahjongg s strani KDE

en: Original Author
sl: Prvotni avtor

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Bug fixes
sl: Popravki

en: KDE 3 rewrite and Extension
sl: Znova napisana koda za KDE 3 in razširitev

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
sl: Ustvarjanje rešljivih iger
    na osnovi algoritma Michaela Meeksa v GNOME mahjongg

en: SVG Tileset for KDE4
sl: Vektorske ploščice za KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
sl: Prispeval nabor ploščic in je trenutni vzdrževalec spletne strani

en: Tile set contributor and original web page maintainer
sl: Prispeval nabor ploščic in je izvorni vzdrževalec spletne strani

en: Code cleanup
sl: Čiščenje kode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
sl: Nakaži ujemajoče ploščice, ko je prva izbrana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
sl: Ustvari rešljive igre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
sl: Prikaži odstranjene ploščice
