kmahjongg - en to sr@ijekavian translation catalogue (96 entries)

en: Edit Board Layout
sr@ijekavian: Уређивање распореда табле

en: New board
sr@ijekavian: Нова табла

en: Open board
sr@ijekavian: Отвори таблу

en: Save board
sr@ijekavian: Сачувај таблу

en: Select
sr@ijekavian: Изабери

en: Cut
sr@ijekavian: Исијеци

en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

en: Move tiles
sr@ijekavian: Помјери плочице

en: Add tiles
sr@ijekavian: Додај плочице

en: Remove tiles
sr@ijekavian: Уклони плочице

en: Shift left
sr@ijekavian: Помјери улијево

en: Shift up
sr@ijekavian: Помјери нагоре

en: Shift down
sr@ijekavian: Помјери надоље

en: Shift right
sr@ijekavian: Помјери удесно

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
sr@ijekavian: плочица: %1 п: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
sr@ijekavian: Отварање распореда табле

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
sr@ijekavian: распоред табле (*.layout);;сви фајлови (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
sr@ijekavian: Можете сачувати само при парном броју плочица.

en: Save Board Layout
sr@ijekavian: Уписивање распореда табле

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
sr@ijekavian: Истоимени фајл већ постоји, желите ли да га пребришете?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
sr@ijekavian: Табла је измијењена, желите ли да сачувате измјене?

en: Save failed. Aborting operation.
sr@ijekavian: Уписивање није успјело. Прекидам поступак.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
sr@ijekavian: Насумични распоред

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
sr@ijekavian: &Добави нове распореде

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sr@ijekavian: Преглед

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
sr@ijekavian: Детаљи распореда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sr@ijekavian: Аутор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sr@ijekavian: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sr@ijekavian: Опис:

en: Ready. Now it is your turn.
sr@ijekavian: Спреман. Ваш потез.

en: Undo operation done successfully.
sr@ijekavian: Опозивање успјешно.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
sr@ijekavian: Шта желите да опозовете? Још увијек нисте ништа урадили.

en: Your computer has lost the game.
sr@ijekavian: Ваш рачунар је изгубио партију.

en: Calculating new game...
sr@ijekavian: Рачунам нову партију...

en: Error generating new game!
sr@ijekavian: Грешка при стварању нове игре.

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
sr@ijekavian: Демо режим. Кликните мишем да стане.

en: New Numbered Game...
sr@ijekavian: Нова нумерисана партија...

en: Shu&ffle
sr@ijekavian: Промијеш&ај

en: Rotate View Counterclockwise
sr@ijekavian: Обрни приказ супротно казаљки сата

en: Rotate View Clockwise
sr@ijekavian: Обрни приказ у смјеру казаљке сата

en: &Board Editor
sr@ijekavian: &Уређивач табле

en: Time: 0:00:00
sr@ijekavian: време: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
sr@ijekavian: уклоњено: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
sr@ijekavian: партија: 000000000000000000000

en: Time:
sr@ijekavian: време:

en: New Game
sr@ijekavian: Нова партија

en: Enter game number:
sr@ijekavian: Унесите број партије:

en: General
sr@ijekavian: Опште

en: Board Layout
sr@ijekavian: Распоред табле

en: Game Over: You have no moves left.
sr@ijekavian: Крај игре: немате више потеза.

en: Game Over
sr@ijekavian: Крај игре

en: Restart
sr@ijekavian: Покрени поново

en: You have won!
sr@ijekavian: Побиједили сте!

en: Game number: %1
sr@ijekavian: број партије: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
sr@ijekavian: уклоњено: %1/%2  још комбинација: %3

en: Load Game
sr@ijekavian: Учитај позицију

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
sr@ijekavian: партија К‑маџонг (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
sr@ijekavian: Не могу да читам из фајла. Прекидам.

en: File is not a KMahjongg game.
sr@ijekavian: Фајл није партија К‑маџонга.

en: File format not recognized.
sr@ijekavian: Формат фајла није препознат.

en: Save Game
sr@ijekavian: Уписивање позиције

en: Could not open file for saving.
sr@ijekavian: Не могу да отворим фајл за уписивање.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
sr@ijekavian: Жељени комплет плочица.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
sr@ijekavian: Жељена позадина.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
sr@ijekavian: Распоред плочица.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
sr@ijekavian: Треба ли на покретању изабрати насумичан распоред.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
sr@ijekavian: Треба ли све игре да буду рјешиве.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
sr@ijekavian: Да ли приказивати поклапајуће плочице.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sr@ijekavian: И&гра

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
sr@ijekavian: &Потез

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sr@ijekavian: &Приказ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@ijekavian: Главна трака

en: Mahjongg Solitaire by KDE
sr@ijekavian: Маџонг пасијанс из КДЕ‑а

en: KMahjongg
sr@ijekavian: К‑маџонг

en: (c) 1997, Mathias Mueller
    (c) 2006, Mauricio Piacentini
    (c) 2011, Christian Krippendorf
sr@ijekavian: © 1997, Матијас Милер
    © 2006, Мауричо Пјаћентини
    © 2011, Кристијан Крипендорф

en: Mathias Mueller
sr@ijekavian: Матијас Милер

en: Original Author
sr@ijekavian: Првобитни аутор

en: Christian Krippendorf
sr@ijekavian: Кристијан Крипендорф

en: Current maintainer
sr@ijekavian: Тренутни одржавалац

en: Albert Astals Cid
sr@ijekavian: Алберт Асталс Сид

en: Bug fixes
sr@ijekavian: Исправке грешака

en: David Black
sr@ijekavian: Дејвид Блек

en: KDE 3 rewrite and Extension
sr@ijekavian: Писање изнова за КДЕ‑3 и проширење

en: Michael Haertjens
sr@ijekavian: Мајкл Хартјенс

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
sr@ijekavian: Стварање решивих игара засновано на алгоритму
    Мајкла Микса из Гномовог маџонга.

en: Raquel Ravanini
sr@ijekavian: Ракел Раванини

en: SVG Tileset for KDE4
sr@ijekavian: СВГ плочице за КДЕ‑4

en: Richard Lohman
sr@ijekavian: Ричард Ломан

en: Tile set contributor and current web page maintainer
sr@ijekavian: Додатни комплети плочица, текући одржавалац веб странице

en: Osvaldo Stark
sr@ijekavian: Освалдо Старк

en: Tile set contributor and original web page maintainer
sr@ijekavian: Додатни комплети плочица, првобитни одржавалац веб странице

en: Benjamin Meyer
sr@ijekavian: Бенџамин К. Мејер

en: Code cleanup
sr@ijekavian: Пречишћавање кôда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
sr@ijekavian: Трепни поклапајуће плочице пошто је прва изабрана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
sr@ijekavian: Стварај рјешиве игре
