kmahjongg - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Select
tg: Интихоб кунед

en: General
tg: Умумӣ

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
tg: &Ҳарақат кунед

en: KMahjongg
tg: Маҳҷонг

en: Original Author
tg: Муаллифи ҳақиқӣ
