kmahjongg - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Select
ug: تاللا

en: Cut
ug: كەس

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Paste
ug: چاپلا

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ug: ئاپتور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ug: ئالاقەداش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

en: New Numbered Game...
ug: يېڭى نومۇرلۇق ئويۇن…

en: Shu&ffle
ug: تەرتىپسىز(&F)

en: Time: 0:00:00
ug: ۋاقىت : 00:00:00

en: Time:
ug: ۋاقتى:

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: New Game
ug: يېڭى ئويۇن

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
ug: ئىشلىتىدىغان تەگلىك.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ug: ئويۇن(&G)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
ug: يۆتكە(&M)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Original Author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Current maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Bug fixes
ug: كەمتۈكلەرنى تۈزىتىش
