kmahjongg - en to wa translation catalogue (44 entries)

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
wa: Pîces: %1 Epl.: %2,%3,%4

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
wa: Li platea a candjî. Voloz vs schaper les candjmints?

en: Save failed. Aborting operation.
wa: Li schapaedje a fwait berwete. Dji lai toumer l' operåcion.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
wa: Prévoeyaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
wa: Detays di l' adjinçmint

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
wa: Oteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
wa: Contak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
wa: Discrijhaedje:

en: Ready. Now it is your turn.
wa: Presse. Asteure c' est a vos.

en: Undo operation done successfully.
wa: Li disfijhaedje a stî comifåt.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
wa: Cwè voloz vs disfé? Vos n' avoz co rén fwait!

en: Your computer has lost the game.
wa: Li copiutrece a pierdou.

en: Error generating new game!
wa: Åk n' a nén stî tot rfijhant on novea djeu!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
wa: Môde mostraedje. Clitchîz avou l' sori po-z arester.

en: Time: 0:00:00
wa: Tins: 00:00:00

en: Removed: 0000/0000
wa: Fwaits: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
wa: Djeu: 000000000000000000000

en: Game number: %1
wa: Limero do djeu: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
wa: Fwaits: %1/%2  Combinåcions dmorant: %3

en: Could not read from file. Aborting.
wa: Dji n' a savou lére do fitchî. Dji lai toumer.

en: File is not a KMahjongg game.
wa: Li fitchî n' est nén on djeu Mahjongg.

en: File format not recognized.
wa: Sôre di fitchî nén ricnoxhowe.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
wa: Li djeu d' pîces a-z eployî.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
wa: Li fond a-z eployî.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
wa: L' adjinçmint des pîces.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
wa: Si tos les djeus dvént ou nén aveur ene rexhowe

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
wa: S' i fåt ou nén moster les pîces ki vont eshonne.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
wa: &Djeu

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
wa: &Bodjî

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
wa: &Vey

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
wa: Mwaisse bår ås usteyes

en: Mathias Mueller
wa: Matthias Müller

en: Original Author
wa: Prumî oteur

en: Current maintainer
wa: Minteneu pol moumint

en: Bug fixes
wa: Coridjaedje di bugs

en: KDE 3 rewrite and Extension
wa: Riscrijhaedje po KDE 3 eyet stindaedjes

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
wa: Fijhaedje di djeus k' ont-st ene rexhowe
    båzé so l' algorisse da Michael Meeks pol Mahjongg di GNOME

en: SVG Tileset for KDE4
wa: Djeu d' pîces SVG po KDE 4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
wa: Contribouweu d' djeu d' pîces et mintneu del waibe

en: Tile set contributor and original web page maintainer
wa: Contribouweu d' djeu d' pîces et prumî mintneu del waibe

en: Code cleanup
wa: Netiaedje do côde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
wa: Fwait clignter les pîces ki vont eshonne cwand l' prumire est tchoezeye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
wa: Fé des djeus k' ont-st ene rexhowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
wa: Mostrer les pîces rissaetcheyes
