kmail - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Add
ar: أضف

en: Modify
ar: عدّل

en: Remove
ar: أزل

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
ar: هل ترغب بالفعل بإزالة صندوق البريد الموحد <b>%1</b>؟

en: Really Remove?
ar: هل أزيله؟

en: Unified Mailboxes
ar: الصناديق البريد الموحَّدة

en: Synchronizing unified mailbox %1
ar: يزامن صندوق البريد الموحد %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
ar: اضبط صندوق البريد الموحَّد

en: Name:
ar: الاسم:

en: Pick icon...
ar: اختر أيقونة…

en: Icon:
ar: الأيقونة:

en: Inbox
ar: صندوق الوارد

en: Sent
ar: أُرسلت

en: Drafts
ar: المسودّات
