kmail - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
ar: مساعد بريدك لإعدادات إنعاش بريدك

en: Author
ar: المؤلف

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
ar: إعدادات إنعاش بريدك

en: Warning
ar: تحذير

en: Clean up Settings
ar: نظّف الإعدادات

en: Finish
ar: أنهِ

en: Clean
ar: نظّف

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
ar: إزالة إعداد "تلميحة اليوم" القديمة: تم

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
ar: حذف إعدادات الحواري في ملف `%1`: تم

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
ar: حذف إعدادات المرشحات في ملف `%1`: تم

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
ar: تنظيف إعدادات المجلد في ملف الإعدادات `%1`: تم

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
ar: تنظيف حجم الحواري في ملف الإعدادات `%1`: تم

en: Please close KMail/Kontact before using it.
ar: الرجاء أغلق بريدك/متراسلك قبل أن تستخدمه.
