kmail - en to ar translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ar: اضبط

en: Mail Merge Agent
ar: عميل دمج البريد

en: Merge email addresses agent.
ar: عميل دمج عناوين البريد الإلكتروني.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
ar: الحقوق محفوظة (C) 2013-%1 ‏لوران مونتال

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
ar: لوران مونتال

en: Maintainer
ar: الصائن
