kmail - en to az translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
az: Poçt arxivini dəyişdirmək

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
az: Poçt arxivi əlavə edin

en: &Folder:
az: Qo&vluq:

en: Archive all subfolders
az: Bütün alt qovluqları arxivləmək

en: Path:
az: Yol:

en: Backup each:
az: Hər birini ehtiyyat nüsxələmək:

en: Maximum number of archive:
az: Arxivin ən çox sayı:

en: unlimited
az: hədsiz

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
az: Arxiv

en: Name
az: Ad

en: Last archive
az: Sonuncu arxiv

en: Next archive in
az: Sonrakı arxiv

en: Storage directory
az: Saxlama kataloqu

en: Archive Mail Agent
az: Poçtun arxivlənməsi vasitəsi

en: Archive emails automatically.
az: E-poçtları avtomatik arxivləmək.

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
az: Müəllif Hüquqları (C) 2014-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
az: Himayəçi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add...
az: Əlavə edin...

en: Open Containing Folder...
az: Bu tərkibli qovluğu açın...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
az: Silmək

en: Folder: %1
az: Qovluq: %1

en: Tomorrow | %1 days
az[0]: Sabah
az[1]: %1 gün sonra

en: Archive will be done %1
az: Arxiv %1 yaradılacaq

en: Do you want to delete the selected items?
az: Seçilmiş eementləri silmək istəyirsiniz?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
az: Elementləri silin

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
az: Bu qovluğa ikinci arxiv əlavə edilə biməz. Əvəzinə mövcud olanı dəyişin.

en: Add Archive Mail
az: Poçt arxivi əlavə edin

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
az: Katalq mövcud deyil. Lütfən ayarları yoxlayın. Arxivləmə təxirə salındı.

en: Start to archive %1
az: %1 arxivlənməsini başlatmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
az: Dəyişdirmək...

en: Compressed Zip Archive (.zip)
az: Sıxılmış Zip Arxivi (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
az: Sıxılmamış arxiv (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
az: BZ2 sıxılmış TAR arxivi (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
az: GZ sıxılmış TAR arxivi (.tar.gz)

en: Days
az: Günlər

en: Weeks
az: Həftələr

en: Months
az: Aylar

en: Years
az: İllər
