kmail - en to az translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Filter Log Viewer
az: Jurnalın görünüşünü süzgəcləmək

en: Share...
az: Paylaşın...

en: &Log filter activities
az: Süzgəc əməllərinin jurna&lı

en: You can turn logging of filter activities on and off here. Of course, log data is collected and shown only when logging is turned on.
az: Siz burada süzgəcləmə əməllərinin jurnala qeyd olunmasını aça və söndürə bilərsiniz. Əlbəttə ki jurnal məlumatları toplanır və jurnallama aktiv olduqda göstərilir.

en: Logging Details
az: Jurnalın təfərrüatları

en: Log pattern description
az: Şablonun xüsusiyyətlərini jurnala qeyd etmək

en: Log filter &rule evaluation
az: Ju&rnal süzgəci qaydalarının qiymətləndirilməsi

en: You can control the feedback in the log concerning the evaluation of the filter rules of applied filters: having this option checked will give detailed feedback for each single filter rule; alternatively, only feedback about the result of the evaluation of all rules of a single filter will be given.
az: Tətbiq olunan süzgəclərin, süzgəcləmə qaydalarının qiymətləndirilməsinə dair jurnaldakı rəyləri idarə edə bilərsiniz: bu parametrin seçilməsi hər bir süzgəcləmə qaydası üçün ətraflı məlumat verəcəkdir; alternativ olaraq, tək bir süzgəcin bütün qaydalarının qiymətləndirilməsinin nəticəsi barədə yalnız, istifadəçi rəyi  veriləcəkdir.

en: Log filter pattern evaluation
az: Şablonun tətbiqinin nəticəsini jurnala yazmaq

en: Log filter actions
az: Süzgəcləmə əməllərini jurnala yazmaq

en: Log size limit:
az: Jurnalın son hədd ölçüsü:

[ctx: @label:spinbox Set the size of the logfile to unlimited.]
en: unlimited
az: hədsiz

en: Collecting log data uses memory to temporarily store the log data; here you can limit the maximum amount of memory to be used: if the size of the collected log data exceeds this limit then the oldest data will be discarded until the limit is no longer exceeded.
az: Jurnal məlumatlarının toplanması jurnaldakı verilənləri müvəqqəti saxlamaq üçün yaddaşdan istifadə edir; burada istifadə ediləcək maksimum yaddaş həcmini məhdudlaşdıra bilərsiniz: toplanan jurnal verilənlərinin ölçüsü bu həddən çox olarsa, yaddaşı boşaltmaq üçün köhnə qeydlər silinəcəkdir.

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
az: %1 faylı yazıal bilmədi:
    "%2" xətanın ətraflı təsviridir.

en: KMail Error
az: KMail xətası

en: Filtering message %1 of %2
az: %2 məktubdab %1 məktub süzgəclənir

en: Error applying mail filter move
az: Poçt süzgəcinin köçürülməsininin tətbiq edilməsi xətası

en: Error applying mail filter delete
az: Poçt süzgəcinin silinməsinin tətbiq edilməsi xətası

en: Error applying mail filter modifications
az: Poçt süzgəci dəyişikliklərinin tətbiq edilməsi xətası

en: <b>Evaluating filter rules:</b>
az: <b>Süzgəc qaydalarının qiymətləndirilməsi:</b>

en: <b>Filter rules have matched.</b>
az: <b>Süzgəc qaydalar uyğundur.</b>

en: <b>Begin filtering on message "%1" from "%2" at "%3" :</b>
az: <b>"%3"-dakı "%2"-dan "%1" məktubun sezgəclənməsinə başlanıldı :</b>

en: Filtering messages
az: Məktublar süzgəclənir

[ctx: Notification when the filter log was enabled]
en: Mail Filter Log Enabled
az: Poçt süzgəci jurnalı işləkdir

en: Ready
az: Hazırdır

en: Filtering in %1
az: %1-də süzgəclənir
