kmail - en to az translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
az: Tənzimləmək

en: Mail Merge Agent
az: Poçtun birləşdirilməsi vasitəsi

en: Merge email addresses agent.
az: E-poçt ünvanları vasitəsini birləşdirin.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
az: Müəllif Hüquqları (C) 2021-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
az: Himayəçi
