kmail - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Save...
az: Saxlayın...

[ctx: @title:window]
en: Properties for Attachment %1
az: %1 qoşmasının xüsusiyyətləri

en:  bytes
az:  baytlar

[ctx: @label]
en: TNEF Attributes
az: TNEF attributları

[ctx: @info]
en: Must select an item first.
az: Öncə bir element seçilməlidir.

[ctx: @info]
en: The selected item cannot be saved because it has an empty tag.
az: Seçilmiş element saxlanıla bilməz, çünki o boş yarlıqdan ibarətdir.

[ctx: @info]
en: Unable to open file for writing, check file permissions.
az: Fayl yazılmaq üçün açıla bilmədi, fayl icazələrini yoxlayın.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
az: Sizə, tam tətbiqi əhatə edən qısayolların tənzimləyə biləcəyiniz dialoq təqdim oluncaqdır.

[ctx: @action:inmenu]
en: View
az: Baxış

[ctx: @action:inmenu]
en: View With...
az: Bununla nəzər salın...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract
az: Çıxartmaq

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract To...
az: Buraya çıxarın...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract All To...
az: Hamısını buraya çıxarın...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

[ctx: @action:inmenu]
en: Message Properties
az: Məktub xüsusiyyətləri

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Message Text
az: Məktubun mətnini göstərmək

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Message Text As...
az: Məktubun mətnini belə saxlayın...

[ctx: @action:inmenu]
en: Default Folder...
az: İlkin qovluq...

[ctx: @info:status]
en: No file loaded
az: Fayl yüklənməyib

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1".
az: "%1" faylı açıla bilmir.

[ctx: @info:status]
en: %1 attachment found | %1 attachments found
az[0]: %1 qoşma tapıldı
az[1]: %1 qoşma tapıldı

[ctx: @title:window]
en: Open TNEF File
az: TNEFF faylını açın

[ctx: @info]
en: There is no file selected. Please select a file an try again.
az: Fayl seçilməyib. Lütfən bir fayl seçin və yenidən cəhd edin.

[ctx: @info]
en: Unable to extract file "%1".
az: "%1" faylı çıxarıla bilmir.

[ctx: @info]
en: The message does not contain any Rich Text data.
az: Məktub Rich Text formatı verilənlərindən ibarət deyil.

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1" for writing, check file permissions.
az: "%1" faylı yazmaq üçün açıla bilmir, fayl icazələrini yoxlayın.

en: Open &with %1
az: %1 i&lə açın

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
az: Bununla &açın

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
az: &Digər...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
az: Bununla &açın...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
az: &Fayl

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
az: Fə&aliyyət

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
az: &Ayarlar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
az: Əsas alətlər paneli

[ctx: @title:column file name]
en: File Name
az: Fayl adı

[ctx: @title:column file type]
en: File Type
az: Fayl növü

[ctx: @title:column file size]
en: Size
az: Ölçü

en: Viewer for mail attachments using TNEF format
az: THEF formatı istifadə edən poçt qoşmaları bələdçisi

en: Copyright 2000 Michael Goffioul 
    Copyright 2012  Allen Winter
az: Müəllif Hüquqları 2000 Michael Goffioul 
    Müəllif Hüquqları 2012  Allen Winter

en: Author
az: Müəllif

en: Author, Ported to Qt4/KDE4
az: Müəllif, Qt4/KDE4-ə daşınmış

en: An optional argument 'file'
az: İxtiyari bir 'fayl' arqimneti

[ctx: @title:window]
en: Message Properties
az: Məktub xüsusiyyətləri

[ctx: @title:column property name]
en: Name
az: Ad

[ctx: @title:column property value]
en: Value
az: Dəyər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDescriptionLabel)
en: Description:
az: Xüsusiyyəti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mIndexLabel)
en: Index:
az: İndeks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDisplayLabel)
en: Comment:
az: Şərh:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSizeLabel)
en: File size:
az: Fayl ölçüsü:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mMimeLabel)
en: MIME type:
az: MİME növü:
