kmail - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Remove
az: Silmək

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
az: Doğrudan <b>%1</b> birləşmiş poçt qutularını silmək istəyirsiniz?

en: Unified Mailboxes
az: Birləşmiş poçt qutuları

en: Synchronizing unified mailbox %1
az: %1 birləşmiş poçt qutularının eyniləşdirilməsi

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
az: Birləşmiş poçt qutularını tənzimləmək

en: Name:
az: Adı:

en: Icon:
az: Nişan:

en: Inbox
az: Gələnlər qutusu

en: Sent
az: Göndərilən

en: Drafts
az: Qaralamalar
