kmail - en to az translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
az: Ayarların təzələnməsi üçün KMail köməkçisi

en: Author
az: Müəllif

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
az: KMail-in təzələnməsi ayarları

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Clean up Settings
az: Ayarları təmizləyin

en: Finish
az: Son

[ctx: @action:button]
en: Clean
az: Təmizləmək

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
az: Köhnəlmiş "TipOfDay" ayarlarını silmək: Hazırdır

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
az: "%1" faylındakı dialoq ayarlarını silmək: Hazırdır

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
az: "%1" faylındakı süzgəc ayarlarını silmək: Hazırdır

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
az: "%1" ayar faylındakı qovluq ayarlarını silmək: Hazırdır

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
az: "%1" ayar faylındakı Dialoqun ölçüsünü silmək: Hazırdır

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
az: istifadə etmədən öncə KMail və ya Kontact tətbiqini bağlayın.
