kmail - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
bg: Агент за напомняне за последващи събития

en: Follow Up Reminder
bg: Напомняне за последващи действия

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: To
bg: До

en: Subject
bg: Тема

en: Deadline
bg: Краен срок

en: Answer
bg: Отговор

en: Received
bg: Получено

en: On hold
bg: На изчакване

en: Show Message
bg: Показване на съобщение

en: Show Original Message
bg: Показване на оригинално съобщение

en: Delete
bg: Изтриване

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
bg[0]: Искате ли да изтриете избрания елемент?
bg[1]: Искате ли да изтриете тези %1избрани елемента?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
bg: Изтриване на елементи

en: Answer from %1 received
bg: Получен отговор от %1

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
bg: Напомняне за последващи действия

en: You still wait an answer about this mail:
bg: Все още чакате отговор за тази поща:
