kmail - en to bg translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
bg: Конфигуриране

en: Send Later Agent
bg: Агент за отложено изпращане

en: Send emails later agent.
bg: Агент за отложено изпращане на писма.

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: To
bg: До

en: Subject
bg: Тема

en: Send around
bg: Изпращане около

en: Recurrent
bg: Повтарящи

en: Message Id
bg: Идентификатор на съобщението

en: No messages waiting...
bg: Няма изчакващи съобщения...

en: Send now
bg: Изпращане сега

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
bg[0]: Искате ли да изтриете избрания елемент?
bg[1]: Искате ли да изтриете избраните елементи?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
bg: Изтриване на елементи

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
bg[0]: Наистина ли искате да изтриете съобщението?
bg[1]: Наистина ли искате да изтриете съобщенията?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
bg: Изтриване на съобщения

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
bg: Да не се изтрива

en: Not message found.
bg: Не е намерено съобщение.

en: No message found.
bg: Няма намерено съобщение.

en: Error during fetching message.
bg: Грешка при извличане на съобщението.

en: Cannot fetch message. %1
bg: Съобщението не може да се извлече. %1

en: We can't create transport
bg: Не можем да създадем транспорт

en: Message is not a real message
bg: Съобщението не е истинско съобщение

en: Cannot send message.
bg: Не може да се изпрати съобщение.

en: Message sent
bg: Съобщението е изпратено

en: An error was found. Do you want to resend it?
bg: Открита е грешка. Искате ли да го изпратите отново?

en: Error found
bg: Намерена е грешка

[ctx: @action:button]
en: Resend
bg: Изпращане отново

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
bg: Промяна...
