kmail - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Add
bg: Добавяне

en: Modify
bg: Модифициране

en: Remove
bg: Премахване

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
bg: Наистина ли искате да премахнете унифицирана пощенска кутия <b> %1 </b>?

en: Really Remove?
bg: Наистина ли да се премахне?

en: Unified Mailboxes
bg: Унифицирани пощенски кутии

en: Synchronizing unified mailbox %1
bg: Синхронизиране на унифицирана пощенска кутия %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
bg: Конфигуриране на Унифицирани пощенски кутии

en: Name:
bg: Име:

en: Pick icon...
bg: Избор на икона...

en: Icon:
bg: Икона:

en: Inbox
bg: Входящи

en: Sent
bg: Изпратени

en: Drafts
bg: Чернови
