kmail - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
bg: Асистент на KMail за настройки на опресняване

en: Author
bg: Автор

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
bg: Настройки на опресняване на KMail

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Clean up Settings
bg: Изчистване на настройките

en: Finish
bg: Завършване

en: Clean
bg: Изчистване

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
bg: Премахване на остарели настройки "Съвет на деня": Завършено

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
bg: Изтриване на настройките на диалогов прозорец във файл `%1`: Завършено

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
bg: Изтриване на настройките на филтрите във файл `%1`: Завършено

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
bg: Изчистване на настройките на папката във файл `%1`: Завършено

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
bg: Изчистване на размера на диалогов прозорец във файл `%1`: Завършено

en: Please close KMail/Kontact before using it.
bg: Моля, затворете KMail/Kontact, преди да го използвате.
