kmail - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Save...
bg: Запазване...

[ctx: @title:window]
en: Properties for Attachment %1
bg: Свойства за прикачен файл %1

en:  bytes
bg:  байта

[ctx: @label]
en: TNEF Attributes
bg: TNEF атрибути

[ctx: @info]
en: Must select an item first.
bg: Първо трябва да изберете елемент.

[ctx: @info]
en: The selected item cannot be saved because it has an empty tag.
bg: Избраният елемент не може да се запази, защото е с празен таг.

[ctx: @info]
en: Unable to open file for writing, check file permissions.
bg: Неуспешно зареждане на файл за запис, проверете разрешенията.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
bg: Ще ви бъде представен диалогов прозорец, където можете да конфигурирате клавишни комбинации за цялото приложение.

[ctx: @action:inmenu]
en: View
bg: Преглед

[ctx: @action:inmenu]
en: View With...
bg: Преглед с...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract
bg: Извличане

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract To...
bg: Извличане в...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract All To...
bg: Извличане на всички файлове в...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
bg: Свойства

[ctx: @action:inmenu]
en: Message Properties
bg: Свойства на съобщение

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Message Text
bg: Показване текста на съобщението

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Message Text As...
bg: Запазване текста на съобщението като...

[ctx: @action:inmenu]
en: Default Folder...
bg: Папка по подразбиране...

[ctx: @info:status]
en: No file loaded
bg: Не е зареден файл

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1".
bg: Не може да се отвори файл "%1".

[ctx: @info:status]
en: %1 attachment found | %1 attachments found
bg[0]: Намерен е %1 прикачен файл
bg[1]: Намерени са %1 прикачени файла

[ctx: @title:window]
en: Open TNEF File
bg: Отваряне на TNEF файл

[ctx: @info]
en: There is no file selected. Please select a file an try again.
bg: Няма избран файл. Моля,изберете файл и опитайте отново.

[ctx: @info]
en: Unable to extract file "%1".
bg: Неуспешно извличане на файл: %1.

[ctx: @info]
en: The message does not contain any Rich Text data.
bg: Съобщението не съдържа данни в Rich Text формат .

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1" for writing, check file permissions.
bg: Неуспешно зареждане на файл "%1" за запис, проверете разрешенията.

en: Open &with %1
bg: Отваряне &с %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
bg: &Отваряне с

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
bg: Други...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
bg: &Отваряне с...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bg: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
bg: &Действие

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bg: &Настройки

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Основна лента с инструменти

[ctx: @title:column file name]
en: File Name
bg: Име на файл

[ctx: @title:column file type]
en: File Type
bg: Тип файл

[ctx: @title:column file size]
en: Size
bg: Големина

en: Viewer for mail attachments using TNEF format
bg: Преглед на прикачени файлове с използване на TNEF формат

en: Author
bg: Автор

en: Author, Ported to Qt4/KDE4
bg: Автор, разработено за Qt4/KDE4

en: An optional argument 'file'
bg: Незадължителен аргумент 'file'

[ctx: @title:window]
en: Message Properties
bg: Настройки

[ctx: @title:column property name]
en: Name
bg: Име

[ctx: @title:column property value]
en: Value
bg: Стойност

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDescriptionLabel)
en: Description:
bg: Описание:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mIndexLabel)
en: Index:
bg: Индекс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDisplayLabel)
en: Comment:
bg: Коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSizeLabel)
en: File size:
bg: Размер на файл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mMimeLabel)
en: MIME type:
bg: Вид по MIME:
