kmail - en to bg translation catalogue (40 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
bg: Модифициране на архивна поща

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
bg: Добавяне на архивна поща

[ctx: @option:check]
en: Archive all subfolders
bg: Архивиране на всички подпапки

[ctx: @label:textbox]
en: Folder:
bg: Папка:

[ctx: @label:textbox]
en: Format:
bg: Формат:

[ctx: @label:textbox]
en: Path:
bg: Път:

[ctx: @label:textbox]
en: Backup each:
bg: Архивиране на всеки:

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum number of archive:
bg: Максимален брой архиви:

en: unlimited
bg: неограничен

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
bg: Архив

[ctx: @option:check]
en: Use Range
bg: Обхват

en: Name
bg: Име

en: Last archive
bg: Последен архив

en: Next archive in
bg: Следващ архив в

en: Storage directory
bg: Директория за съхранение

en: Archive Mail Agent
bg: Агент за архивиране на поща

en: Archive emails automatically.
bg: Автоматично архивиране на имейли.

en: Maintainer
bg: Поддръжка

[ctx: @action]
en: Add…
bg: Добавяне…

[ctx: @action]
en: Open Containing Folder…
bg: Отваряне на съдържащата папка…

[ctx: @action]
en: Delete
bg: Изтриване

en: Folder: %1
bg: Папка: %1

en: Tomorrow | %1 days
bg[0]: Утре
bg[1]: %1 дни

en: Archive will be done %1
bg: Архивирането ще бъде извършено %1

en: Do you want to delete the selected items?
bg: Искате ли да изтриете избраните елементи?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
bg: Изтриване на елементи

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
bg: Не може да се добави втори архив за тази папка. Вместо това променете съществуващия.

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
bg: Директорията не съществува. Моля, проверете настройките. Архивът е отложен.

en: Start to archive %1
bg: Започване на архивиране %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add...
bg: Добавяне...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
bg: Модифициране...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
bg: Изтриване

en: Compressed Zip Archive (.zip)
bg: Компресиран архив Zip (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
bg: Некомпресиран архив (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
bg: Компресиран с BZ2 архив Tar (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
bg: Компресиран с GZ архив Tar (.tar.gz)

en: Days
bg: Дни

en: Weeks
bg: Седмици

en: Months
bg: Месеци

en: Years
bg: Години
