okular - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: To
bs: Prima

en: Subject
bs: Naslov

en: Send around
bs: Poslano oko

en: Recurrent
bs: Ponavljajući

en: Message Id
bs: ID poruke

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Not message found.
bs: Nema nađene poruke.

en: Error during fetching message.
bs: Greška pri dobavljanju poruke.

en: Cannot fetch message. %1
bs: Ne može donijeti poruku. %1

en: We can't create transport
bs: Ne možemo formirati transport

en: Message is not a real message
bs: Poruka nije realna poruka

en: Cannot send message.
bs: Nemoguće poslati poruku.

en: Message sent
bs: Poruka poslana

en: An error was found. Do you want to resend it?
bs: Nađena greška. Želite li ponovo poslati?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
bs: Obriši
