kmail - en to ca translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
ca: Modificació d'un arxiu de correu

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
ca: Afegeix un arxiu de correu

en: &Folder:
ca: &Carpeta:

en: Archive all subfolders
ca: Arxiva totes les subcarpetes

en: Path:
ca: Camí:

en: Backup each:
ca: Fes una còpia de seguretat cada:

en: Maximum number of archive:
ca: Nombre màxim d'arxius:

en: unlimited
ca: Sense límit

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
ca: Arxiu

en: Name
ca: Nom

en: Last archive
ca: Darrer arxivament

en: Next archive in
ca: Proper arxivament d'aquí a

en: Storage directory
ca: Directori d'emmagatzematge

en: Archive Mail Agent
ca: Agent d'arxivat de correu

en: Archive emails automatically.
ca: Arxiva automàticament els correus electrònics.

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
ca: Copyright (C) 2014-%1, Laurent Montel

en: Maintainer
ca: Mantenidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add...
ca: Afegeix...

en: Open Containing Folder...
ca: Obre la carpeta contenidora...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
ca: Suprimeix

en: Folder: %1
ca: Carpeta: %1

en: Tomorrow | %1 days
ca[0]: Demà
ca[1]: %1 dies

en: Archive will be done %1
ca: L'arxivament es farà %1

en: Do you want to delete the selected items?
ca: Suprimeixo els elements seleccionats?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ca: Suprimeix elements

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
ca: No s'ha pogut afegir un segon arxiu per a aquesta carpeta. En lloc d'això, modifiqueu l'arxiu existent.

en: Add Archive Mail
ca: Afegeix un arxiu de correu

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
ca: El directori no existeix. Si us plau, verifiqueu la configuració. L'arxivat s'ha posposat.

en: Start to archive %1
ca: Comença a arxivar %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
ca: Modifica...

en: Compressed Zip Archive (.zip)
ca: Arxiu comprimit amb ZIP (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
ca: Arxiu sense comprimir (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
ca: Arxiu TAR comprimit amb BZ2 (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
ca: Arxiu TAR comprimit amb GZ (.tar.gz)

en: Days
ca: Dies

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Months
ca: Mesos

en: Years
ca: Anys
