kmail - en to ca translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ca: Configura

en: Mail Merge Agent
ca: Agent de fusió del correu

en: Merge email addresses agent.
ca: Agent de fusió d'adreces de correu electrònic.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
ca: Copyright (C) 2021-%1, Laurent Montel

en: Maintainer
ca: Mantenidor
