kmail - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
ca: Assistent del KMail per a actualitzar la configuració

en: Author
ca: Autor

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
ca: Actualització de la configuració del KMail

en: Warning
ca: Avís

en: Clean up Settings
ca: Neteja la configuració

en: Finish
ca: Finalitza

en: Clean
ca: Neteja

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
ca: Elimina la configuració «TipOfDay» obsoleta: Fet

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
ca: Eliminació de la configuració dels diàlegs en el fitxer «%1»: Fet

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
ca: Eliminació de la configuració dels filtres en el fitxer «%1»: Fet

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
ca: Eliminació de la configuració de les carpetes en el fitxer de configuració «%1»: Fet

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
ca: Neteja la mida del diàleg en el fitxer de configuració «%1»: Fet

en: Please close KMail/Kontact before using it.
ca: Tanqueu el KMail/Kontact abans d'usar-lo.
