kmail - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
ca: Agent de recordatoris de seguiment

en: Follow Up Reminder
ca: Recordatori de seguiment

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
ca: Copyright (C) 2014-%1, Laurent Montel

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: To
ca: A

en: Subject
ca: Assumpte

en: Deadline
ca: Data límit

en: Answer
ca: Resposta

en: Received
ca: S'ha rebut

en: On hold
ca: A l'espera

[ctx: @action]
en: Show Message
ca: Mostra el missatge

[ctx: @action]
en: Show Original Message
ca: Mostra el missatge original

[ctx: @action]
en: Delete
ca: Suprimeix

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
ca[0]: Voleu suprimir aquest element seleccionat?
ca[1]: Voleu suprimir aquests %1 elements seleccionats?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ca: Supressió d'elements

en: Answer from %1 received
ca: S'ha rebut resposta des de %1

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
ca: Recordatori de seguiment

[ctx: @label:textbox]
en: You are still waiting for answers to these mails:
ca: Encara resteu a l'espera de respostes a aquests correus:
