kmail - en to ca@valencia translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:window]
en: Filter Log Viewer
ca@valencia: Visor del registre de filtratge

en: Share...
ca@valencia: Compartix...

en: &Log filter activities
ca@valencia: &Registra les activitats de filtratge

en: You can turn logging of filter activities on and off here. Of course, log data is collected and shown only when logging is turned on.
ca@valencia: Ací podeu activar i desactivar el registre de les activitats de filtratge. Naturalment, només s'arrepleguen i es mostren les dades de registre quan s'activa el registre.

en: Logging Details
ca@valencia: Detalls del registre

en: Log pattern description
ca@valencia: Descripció del patró de registre

en: Log filter &rule evaluation
ca@valencia: Registra l'avaluació de les &regles de filtratge

en: You can control the feedback in the log concerning the evaluation of the filter rules of applied filters: having this option checked will give detailed feedback for each single filter rule; alternatively, only feedback about the result of the evaluation of all rules of a single filter will be given.
ca@valencia: Podeu controlar la informació al registre referent a l'avaluació de les regles de filtratge dels filtres aplicats: tindre marcada esta opció donarà informació detallada per a cada regla de filtratge. De manera alternativa, només es donarà informació quant al resultat de l'avaluació de totes les regles d'un sol filtre.

en: Log filter pattern evaluation
ca@valencia: Registra l'avaluació del patró de filtratge

en: Log filter actions
ca@valencia: Registra les accions de filtratge

en: Log size limit:
ca@valencia: Límit de mida del registre:

en:  KB
ca@valencia:  kB

[ctx: @label:spinbox Set the size of the logfile to unlimited.]
en: unlimited
ca@valencia: Sense límit

en: Collecting log data uses memory to temporarily store the log data; here you can limit the maximum amount of memory to be used: if the size of the collected log data exceeds this limit then the oldest data will be discarded until the limit is no longer exceeded.
ca@valencia: En arreplegar dades de registre s'utilitza memòria per a guardar-les temporalment. Ací podeu limitar la quantitat màxima de memòria que s'utilitzarà: si la mida de les dades de registre arreplegades excedix este límit, llavors es descartaran les dades més antigues fins que ja no s'excedisca el límit.

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
ca@valencia: No s'ha pogut escriure el fitxer %1:
    «%2» és la descripció detallada de l'error.

en: KMail Error
ca@valencia: S'ha produït un error a KMail

en: Filtering message %1 of %2
ca@valencia: S'està filtrant el missatge %1 de %2

en: Error applying mail filter move
ca@valencia: S'ha produït un error en aplicar el moviment del filtre de correu

en: Error applying mail filter delete
ca@valencia: S'ha produït un error en aplicar la supressió del filtre de correu

en: Error applying mail filter modifications
ca@valencia: S'ha produït un error en aplicar les modificacions del filtre de correu

en: <b>Evaluating filter rules:</b>
ca@valencia: <b>S'estan avaluant les regles del filtre:</b>

en: <b>Filter rules have matched.</b>
ca@valencia: <b>Les regles del filtre han coincidit.</b>

en: <b>Begin filtering on message "%1" from "%2" at "%3" :</b>
ca@valencia: <b>Comença el filtratge en el missatge «%1» des de «%2» a «%3»:</b>

en: Filtering messages
ca@valencia: Filtratge de missatges

[ctx: Notification when the filter log was enabled]
en: Mail Filter Log Enabled
ca@valencia: Activat el registre de filtratge de correu

en: Ready
ca@valencia: Preparat

en: Filtering in %1
ca@valencia: Filtratge a %1
