kmail - en to ca@valencia translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ca@valencia: Configuració

en: Send Later Agent
ca@valencia: Agent d'enviament més tard

en: Send emails later agent.
ca@valencia: Agent d'enviament de correus més tard.

en: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel
ca@valencia: Copyright (C) 2013-%1, Laurent Montel

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: To
ca@valencia: A

en: Subject
ca@valencia: Assumpte

en: Send around
ca@valencia: Envia al voltant de

en: Recurrent
ca@valencia: Recurrència

en: Message Id
ca@valencia: ID del missatge

en: No messages waiting...
ca@valencia: No hi ha missatges en espera...

en: Send now
ca@valencia: Envia ara

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Yes
ca@valencia: Sí

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
ca@valencia[0]: Voleu suprimir l'element seleccionat?
ca@valencia[1]: Voleu suprimir els elements seleccionats?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ca@valencia: Supressió d'elements

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
ca@valencia[0]: També voleu suprimir este missatge?
ca@valencia[1]: També voleu suprimir els missatges?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
ca@valencia: Supressió de missatges

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
ca@valencia: No els suprimisques

en: Not message found.
ca@valencia: No s'ha trobat el missatge.

en: No message found.
ca@valencia: No s'ha trobat el missatge.

en: Error during fetching message.
ca@valencia: Error mentre s'obtenia el missatge.

en: Cannot fetch message. %1
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre el missatge. %1

en: We can't create transport
ca@valencia: No s'ha pogut crear el transport

en: Message is not a real message
ca@valencia: El missatge no és un missatge real

en: Cannot send message.
ca@valencia: No s'ha pogut enviar el missatge.

en: Message sent
ca@valencia: El missatge s'ha enviat

en: An error was found. Do you want to resend it?
ca@valencia: S'ha trobat un error. Voleu tornar-lo a enviar?

en: Error found
ca@valencia: S'ha trobat un error

[ctx: @action:button]
en: Resend
ca@valencia: Torna a enviar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
ca@valencia: Modifica...
