kmail - en to ca@valencia translation catalogue (48 entries)

en: Save...
ca@valencia: Guarda...

[ctx: @title:window]
en: Properties for Attachment %1
ca@valencia: Propietats de l'adjunt %1

[ctx: @label]
en: TNEF Attributes
ca@valencia: Atributs del TNEF

[ctx: @info]
en: Must select an item first.
ca@valencia: Primer, cal que seleccioneu un element.

[ctx: @info]
en: The selected item cannot be saved because it has an empty tag.
ca@valencia: L'element seleccionat no es pot guardar perquè té una etiqueta buida.

[ctx: @info]
en: Unable to open file for writing, check file permissions.
ca@valencia: No es pot obrir el fitxer per a escriure-hi, repasseu-ne els permisos.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
ca@valencia: Se vos presentarà un diàleg oferint-vos totes les possibilitats perquè pugueu configurar les dreceres de l'aplicació.

[ctx: @action:inmenu]
en: View
ca@valencia: Visualitza

[ctx: @action:inmenu]
en: View With...
ca@valencia: Visualitza amb...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract
ca@valencia: Extrau

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract To...
ca@valencia: Extrau a...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract All To...
ca@valencia: Extrau-ho tot a...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
ca@valencia: Propietats

[ctx: @action:inmenu]
en: Message Properties
ca@valencia: Propietats del missatge

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Message Text
ca@valencia: Mostra el text del missatge

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Message Text As...
ca@valencia: Guarda el text del missatge com a...

[ctx: @action:inmenu]
en: Default Folder...
ca@valencia: Carpeta predeterminada...

[ctx: @info:status]
en: No file loaded
ca@valencia: No s'ha carregat cap fitxer

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer «%1».

[ctx: @info:status]
en: %1 attachment found | %1 attachments found
ca@valencia[0]: S'ha trobat %1 adjunt
ca@valencia[1]: S'han trobat %1 adjunts

[ctx: @title:window]
en: Open TNEF File
ca@valencia: Obriu el fitxer TNEF

[ctx: @info]
en: There is no file selected. Please select a file an try again.
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap fitxer. Seleccioneu un fitxer i torneu-ho a provar.

[ctx: @info]
en: Unable to extract file "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut extraure el fitxer «%1».

[ctx: @info]
en: The message does not contain any Rich Text data.
ca@valencia: El missatge no conté cap dada de text enriquit.

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1" for writing, check file permissions.
ca@valencia: No es pot obrir el fitxer «%1» per a escriure-hi, repasseu-ne els permisos.

en: Open &with %1
ca@valencia: Obri a&mb %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
ca@valencia: O&bri amb

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
ca@valencia: Al&tres...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
ca@valencia: O&bri amb...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ca@valencia: Fi&txer

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
ca@valencia: &Acció

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ca@valencia: Con&figuració

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

[ctx: @title:column file name]
en: File Name
ca@valencia: Nom de fitxer

[ctx: @title:column file type]
en: File Type
ca@valencia: Tipus de fitxer

[ctx: @title:column file size]
en: Size
ca@valencia: Mida

en: Viewer for mail attachments using TNEF format
ca@valencia: Visor d'adjunts de correu que utilitzen el format TNEF

en: Author
ca@valencia: Autoria

en: Author, Ported to Qt4/KDE4
ca@valencia: Autoria, adaptació a les Qt4/KDE 4

en: An optional argument 'file'
ca@valencia: Un argument «file» opcional

[ctx: @title:window]
en: Message Properties
ca@valencia: Propietats del missatge

[ctx: @title:column property name]
en: Name
ca@valencia: Nom

[ctx: @title:column property value]
en: Value
ca@valencia: Valor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDescriptionLabel)
en: Description:
ca@valencia: Descripció:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mIndexLabel)
en: Index:
ca@valencia: Índex:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDisplayLabel)
en: Comment:
ca@valencia: Comentari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSizeLabel)
en: File size:
ca@valencia: Mida del fitxer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mMimeLabel)
en: MIME type:
ca@valencia: Tipus MIME:
