kmail - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
ca@valencia: Afig

[ctx: @action:button]
en: Modify
ca@valencia: Modifica

en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
ca@valencia: Segur que voleu eliminar la bústia unificada <b>%1</b>?

[ctx: @title:window]
en: Really Remove?
ca@valencia: Voleu eliminar-lo realment?

[ctx: @action]
en: Add
ca@valencia: Afig

[ctx: @action]
en: Modify
ca@valencia: Modifica

[ctx: @action]
en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Unified Mailboxes
ca@valencia: Bústies unificades

en: Synchronizing unified mailbox %1
ca@valencia: S'està sincronitzant la bústia unificada %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
ca@valencia: Configureu les bústies unificades

en: Name:
ca@valencia: Nom:

[ctx: @action:button]
en: Pick icon...
ca@valencia: Tria la icona…

en: Icon:
ca@valencia: Icona:

en: Inbox
ca@valencia: Entrada

en: Sent
ca@valencia: Enviat

en: Drafts
ca@valencia: Esborranys
