kmail - en to cs translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
cs: Nastavit

en: Mail Merge Agent
cs: Agent pro slučování e-mailů

en: Merge email addresses agent.
cs: Agent pro slučování e-mailových adres.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
cs: Autorská práva (C) 2021-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
cs: Správce
