kmail - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Modify
cs: Změnit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Really Remove?
cs: Opravdu odstranit?

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
cs: Nastavit sjednocené schránky

en: Name:
cs: Název:

en: Pick icon...
cs: Vyberte ikonu...

en: Icon:
cs: Ikona:

en: Inbox
cs: Příchozí

en: Sent
cs: Odesláno:

en: Drafts
cs: Koncepty
