kmail - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Author
cs: Autor

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
cs: Obnovení nastavení KMailu

en: Warning
cs: Varování

en: Finish
cs: Dokončit

en: Clean
cs: Vyčistit
