kmail - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Add
da: Tilføj

en: Modify
da: Ændr

en: Remove
da: Fjern

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
da: Vil du virkelig fjerne den forenede postkasse <b>%1</b>?

en: Really Remove?
da: Vil du fjerne?

en: Unified Mailboxes
da: Forenede postkasser

en: Synchronizing unified mailbox %1
da: Synkroniserer den forenede postkasse %1

en: Name:
da: Navn:

en: Pick icon...
da: Vælg ikon...

en: Icon:
da: Ikon:

en: Inbox
da: Indbakke

en: Sent
da: Sendt

en: Drafts
da: Kladder
