kmail - en to da translation catalogue (11 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
da: KMail-assisten til at genopfriske indstillingerne

en: Author
da: Ophavsmand

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
da: Indstillinger for genopfriskning af KMail

en: Warning
da: Advarsel

en: Clean up Settings
da: Ryd op i indstillinger

en: Finish
da: Færdig

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
da: Fjern forældede "DagensTip"-indstillinger: Færdig

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
da: Slet dialogindstillinger i filen "%1": Færdig

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
da: Slet filterindstillinger i filen "%1": Færdig

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
da: Ryd op i mappeindstillinger i indstillingsfilen "%1": Færdig

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
da: Ryd op i dialogstørrelse i indstillingsfilen "%1": Færdig
