kmail - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
el: Πράκτορας υπενθυμίσεων συνέχειας αλληλογραφίας

en: Follow Up Reminder
el: Υπενθύμιση συνέχειας αλληλογραφίας

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: To
el: Προς

en: Subject
el: Θέμα

en: Answer
el: Απάντηση

en: Received
el: Ελήφθη

en: On hold
el: Σε αναμονή

en: Show Message
el: Εμφάνιση μηνύματος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Answer from %1 received
el: Ελήφθη απάντηση από %1

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
el: Υπενθύμιση συνέχειας αλληλογραφίας

en: You still wait an answer about this mail:
el: Ακόμη περιμένετε απάντηση σχετικά με αυτό το μήνυμα:
