kmail - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Modify
el: Τροποποίηση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
el: Θέλετε πράγματι να αφαιρέσετε το ενοποιημένο γραμματοκιβώτιο <b>%1</b>;

en: Really Remove?
el: Στ' αλήθεια να αφαιρεθεί;

en: Unified Mailboxes
el: Ενοποιημένα γραμματοκιβώτια

en: Synchronizing unified mailbox %1
el: Συγχρονισμός ενοποιημένου γραμματοκιβωτίου %1

en: Name:
el: Όνομα:

en: Pick icon...
el: Επιλογή εικονιδίου...

en: Icon:
el: Εικονίδιο:

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Sent
el: Απεσταλμένα

en: Drafts
el: Προσχέδια
