kmail - en to el translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
el: Βοηθός του KMail για την ανανέωση των ρυθμίσεων

en: Author
el: Συγγραφέας

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
el: Ανανέωση ρυθμίσεων του KMail

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Clean up Settings
el: Καθαρισμός ρυθμίσεων

en: Finish
el: Τέλος

en: Clean
el: Καθαρισμός

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
el: Αφαίρεση απαρχαιωμένων ρυθμίσεων «Συμβουλή της ημέρας»: Έγινε

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
el: Διαγραφή ρυθμίσεων διαλόγου στο αρχείο '%1': Έγινε

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
el: Διαγραφή ρυθμίσεων φίλτρων στο αρχείο '%1': Έγινε

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
el: Καθαρισμός ρυθμίσεων φακέλου στο αρχείο ρυθμίσεων '%1': Έγινε

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
el: Καθαρισμός μεγέθους διαλόγου στο αρχείο ρυθμίσεων '%1': Έγινε

en: Please close KMail/Kontact before using it.
el: Κλείστε το KMail/Kontact πριν το χρησιμοποιήσετε.
