kmail - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
eo: Sekvo-Rememoriga Agento

en: Follow Up Reminder
eo: Sekvo-Rememorigilo

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
eo: Kopirajto (C) 2014-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: To
eo: Al

en: Subject
eo: Subjekto

en: Deadline
eo: Limdato

en: Answer
eo: Respondi

en: Received
eo: Ricevite

en: On hold
eo: En atendo

[ctx: @action]
en: Show Message
eo: Montri Mesaĝon

[ctx: @action]
en: Show Original Message
eo: Montri Originalan Mesaĝon

[ctx: @action]
en: Delete
eo: Forigi

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
eo[0]: Ĉu vi volas forigi la elektitan elementon?
eo[1]: Ĉu vi volas forigi tiujn %1 elektitajn elementojn?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
eo: Forigi Erojn

en: Answer from %1 received
eo: Respondo de %1 ricevita

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
eo: Sekvo-Rememorigilo

[ctx: @label:textbox]
en: You are still waiting for answers to these mails:
eo: Vi ankoraŭ estas atendanta respondojn pri ĉi tiuj retpoŝtoj:
