kmail - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Save…
eo: Konservi…

[ctx: @title:window]
en: Properties for Attachment %1
eo: Trajtoj por Aldonaĵo %1

en:  bytes
eo:  bajtoj

[ctx: @label]
en: TNEF Attributes
eo: TNEF-Atributoj

[ctx: @info]
en: Must select an item first.
eo: Unue devas elekti objekton.

[ctx: @info]
en: The selected item cannot be saved because it has an empty tag.
eo: La elektita elemento ne povas esti konservita ĉar ĝi havas malplenan etikedon.

[ctx: @info]
en: Unable to open file for writing, check file permissions.
eo: Ne eblas malfermi dosieron por skribado, kontrolu la dosierpermesojn.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
eo: Vi estos prezentita kun dialogo kie vi povas agordi la aplikaĵ-kovrantajn ŝparvojojn.

[ctx: @action:inmenu]
en: View
eo: Rigardi

[ctx: @action:inmenu]
en: View With…
eo: Rigardi Per…

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract
eo: Ekstrakto

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract To…
eo: Ekstrakti Al…

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract All To…
eo: Eltiri Ĉion al…

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
eo: Trajtoj

[ctx: @action:inmenu]
en: Message Properties
eo: Mesaĝaj Trajtoj

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Message Text
eo: Montri Mesaĝan Tekston

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Message Text As…
eo: Konservi Mesaĝan Tekston kiel…

[ctx: @action:inmenu]
en: Default Folder…
eo: Defaŭlta dosierujo…

[ctx: @info:status]
en: No file loaded
eo: Neniu dosiero ŝargita

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1".
eo: Ne eblas malfermi dosieron "%1".

[ctx: @info:status]
en: %1 attachment found | %1 attachments found
eo[0]: %1 aldonaĵo trovita
eo[1]: %1 aldonaĵoj trovitaj

[ctx: @title:window]
en: Open TNEF File
eo: Malfermi TNEF-dosieron

[ctx: @info]
en: There is no file selected. Please select a file an try again.
eo: Ne estas elektita dosiero. Bonvolu elekti dosieron kaj provi denove.

[ctx: @info]
en: Unable to extract file "%1".
eo: Ne eblas ĉerpi dosieron "%1".

[ctx: @info]
en: The message does not contain any Rich Text data.
eo: La mesaĝo ne enhavas datumojn de Riĉa Teksto.

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1" for writing, check file permissions.
eo: Ne eblas malfermi dosieron "%1" por skribado, kontrolu la permesojn de dosiero.

en: Open &with %1
eo: Malfermi &kun %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
eo: Malferm&o Kun

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other…
eo: &Alia…

[ctx: @title:menu]
en: &Open With…
eo: Malferm&o Per…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
eo: &Ago

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordoj

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa Ilobreto

[ctx: @title:column file name]
en: File Name
eo: Dosiernomo

[ctx: @title:column file type]
en: File Type
eo: Dosiertipo

[ctx: @title:column file size]
en: Size
eo: Grandeco

en: Viewer for mail attachments using TNEF format
eo: Vidilo por poŝtaj aldonaĵoj uzante TNEF-formaton

en: Copyright 2000 Michael Goffioul 
    Copyright 2012  Allen Winter
eo: Kopirajto 2000 Michael Goffioul 
    Kopirajto 2012 Allen Winter

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Author, Ported to Qt4/KDE4
eo: Aŭtoro, Portita al Qt4/KDE4

en: An optional argument 'file'
eo: Nedeviga argumento 'dosiero'

[ctx: @title:window]
en: Message Properties
eo: Ecoj de Mesaĝoj

[ctx: @title:column property name]
en: Name
eo: Nomo

[ctx: @title:column property value]
en: Value
eo: Valoro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDescriptionLabel)
en: Description:
eo: Priskribo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mIndexLabel)
en: Index:
eo: Indekso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDisplayLabel)
en: Comment:
eo: Komento:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSizeLabel)
en: File size:
eo: Dosiera grandeco:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mMimeLabel)
en: MIME type:
eo: MIME-tipo:
