kmail - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Modify
et: Muuda

en: Remove
et: Eemalda

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
et: Kas tõesti eemaldada ühendpostkast <b>%1</b>?

en: Really Remove?
et: Kas tõesti eemaldada?

en: Unified Mailboxes
et: Ühendpostkastid

en: Synchronizing unified mailbox %1
et: Ühendpostkasti %1 sünkroonimine

en: Name:
et: Nimi:

en: Pick icon...
et: Vali ikoon ...

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Inbox
et: Sissetulevad

en: Sent
et: Saadetud

en: Drafts
et: Mustandid
