kmail - en to et translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
et: KMaili värskendamisseadistuste abiline

en: Author
et: Autor

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
et: KMaili värskendamisseadistused

en: Warning
et: Hoiatus

en: Clean up Settings
et: Seadistuste puhastamine

en: Finish
et: Lõpeta

en: Clean
et: Puhasta

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
et: Iganenud "Päeva vihje" seadistuse eemaldamine: tehtud

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
et: Dialoogiseadistuste kustutamine failis '%1': tehtud

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
et: Filtriseadistuste kustutamine failis '%1': tehtud

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
et: Kaustaseadistuste puhastamine failis '%1': tehtud

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
et: Dialoogi suuruse puhastamine failis '%1': tehtud

en: Please close KMail/Kontact before using it.
et: Palun sulge KMail/Kontact enne selle kasutamist.
