kmail - en to eu translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
eu: Aldatu posta artxiboa

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
eu: Gehitu posta artxiboa

en: &Folder:
eu: &Karpeta:

en: Format:
eu: Formatua:

en: Archive all subfolders
eu: Artxibatu azpikarpeta guztiak

en: Path:
eu: Bide-izena:

en: Backup each:
eu: Babes-kopia hainbestero:

en: Maximum number of archive:
eu: Artxiboen gehienezko kopurua:

en: unlimited
eu: mugagabea

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
eu: Artxiboa

en: Name
eu: Izena

en: Last archive
eu: Azken artxiboa

en: Next archive in
eu: Hurrengo artxiboa hemen,

en: Storage directory
eu: Biltegiratzeko direktorioa

en: Archive Mail Agent
eu: Posta artxibatzeko agentea

en: Archive emails automatically.
eu: Artxibatu e-postak automatikoki.

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
eu: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
eu: Arduraduna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add...
eu: Gehitu...

en: Open Containing Folder...
eu: Ireki hau barnean duen karpeta...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
eu: Ezabatu

en: Folder: %1
eu: Karpeta: %1

en: Tomorrow | %1 days
eu[0]: Bihar
eu[1]: %1 egun

en: Archive will be done %1
eu: Artxiboa egiteko %1

en: Do you want to delete the selected items?
eu: Hautatutako elementuak ezabatu nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
eu: Ezabatu elementuak

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
eu: Ezin du karpeta honetarako bigarren artxibo bat gehitu. Horren ordez, dagoena aldatu.

en: Add Archive Mail
eu: Gehitu posta artxiboa

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
eu: Direktorioa ez da existitzen. Mesedez, egiaztatu ezarpenak. Artxibatzea geroratu da.

en: Start to archive %1
eu: Hasi %1 artxibatzen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
eu: Aldatu...

en: Compressed Zip Archive (.zip)
eu: Konprimitutako Zip artxiboa (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
eu: Konprimitu gabeko artxiboa (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
eu: BZ2-rekin konprimitutako Tar artxiboa (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
eu: GZ-rekin konprimitutako Tar artxiboa (.tar.gz)

en: Days
eu: Egun

en: Weeks
eu: Aste

en: Months
eu: Hilabete

en: Years
eu: Urte
